Wyniki Sekcji Wioślarskiej KS AZS Politechnika Wrocławska 2009
Mistrzostwa Świata Seniorów Poznań 2009
III 4-ML waga lekka
Rańda Paweł
Mistrzostwa Polski Seniorów
III 4- ML waga lekka
Rańda Paweł Maj Mieczysław Szczogiel Michał Szymerowski Karol
VII 8+ MA
Bednarek Bartłomiej Biesiadecki Tomasz Smereka Piotr Stroka Tomasz Maroń Piotr Kupisiński Michał Dembowski Dariusz Kapa Wojciech Janisio Adrian str.
Akademickie Mistrzostwa Europy
X 1xML waga lekka
Maj Mieczysław
X 1xML waga lekka
Lipiński Jerzy
X 8+ MA
Bednarek Bartłomiej Szczogiel Michał Walczak Lucjan Stroka Tomasz Kupisiński Michał Dembowski Dariusz Kapa Wojciech Powałka Eryk Janisio Adrian str.
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
II 2- MBL waga lekka
SErwiak Rafał Maj Mieczysław
III 1x KBL
Szymerowska Agnieszka
II 4- MBL
Szczogiel Michał Serwiak Rafał Szymerowski Karol Maj Mieczysław
VI 2x MBL
Szczogiel Michał Szymerowski Karol
Mistrzostwa Polski Juniorów
II 2+ MJ
Kobecki Jakub Pelczar Tomasz Kaczmarzyk Mateusz str.
II 2- MJL waga lekka
Wira Mateusz Rodzik Jakub
II 8+ MJ
Rodzik Jakub Pelczar Tomasz Czechowski Tomasz Sum Jakub Wira Mateusz Kasiniak Aleksander Szymerowski Jakub Matuszek Piotr Kaczmarzyk Mateusz str.
VII 4- MJ
Szymerowski Jakub Miela Maciej Czechowski Tomasz Matuszek Piotr
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
III 2- MJM
Wira Łukasz Syposz Patryk
V 4- MJM
Wira Łukasz Martin Adam Rorbach Grzegorz Syposz Patryk
Mistrzostwa PZTW Młodzików
III 2x CH
Szkudlarek Paweł Wiktorek Adrian
Długodystansowe Mistrzostwa Polski
V 4x- MJ
Kobecki Jakub Matuszek Piotr Czechowski Tomasz Wira Mateusz
IV 1x KL waga lekka
Szymerowska Agnieszka
Mistrzostwa Polski na ergometrze wioślarskim
XV ML
Szczogiel Michał
III MJ
Kasiniak Aleksander
III WM
Stefanowski Dariusz
Akademickie Mistrzostwa Polski
VII m. Klasyfikacja Drużynowa
III 8+ MA
Stroka Tomasz Pawlak Gabriel Kupisiński Michał Kapa Wojciech Powałka Eryk Radziemski Paweł Dembowski dariusz Bednarek Bartłomiej Janisio Adrian ster.
III 4-MA
Szczogiel Michał Szymerowski Karol Maj Mieczysław Serwiak Rafał
I 2- MJ
Kasiniak Aleksander Kobecki Jakub
III 4-ML
Szczogiel Michał Szymerowski Karol Maj Mieczysław Serwiak Rafał
II 2xMJ
Kasiniak Aleksander Kobecki Jakub
II 8+ MJ
Mateuszek Piotr Czechowski Tomasz Miela Maciej Rodzik Jakub Pelczar Tomasz Wira Mateusz Sum Jakub Szymerowski Jakub Wojtkowiak Krystian ster. |